design and code by kosiacki.com

Programy

Obserwator

Jest to program informacyjny, w którym informujemy studentów o tym wszystkim, co dzieje się na naszej uczelni, relacjonujemy najciekawsze projekty studenckie oraz ważne wydarzenia ogólnouczelniane, a także pytamy studentów o ich opinie na różne tematy. Oprócz przekazywania najważniejszych informacji przeprowadzamy również liczne wywiady, zarówno ze studentami, jak i wykładowcami oraz władzami naszej uczelni, a także ekspertami w różnych dziedzinach, którzy pojawiają się na prezentowanych przez nas wydarzeniach. Nasz program jednak nie odnosi się jedynie do tego, co dzieje się na uczelni, ponieważ zawsze staramy się odnieść prezentowane treści do szerszego kontekstu ze świata biznesu, ekonomii, polityki, gospodarki, kultury, edukacji oraz sportu.

 

 

W rytmie miasta

Jest to program o tematyce kulturalnej, w którym pokazujemy studentom miejsca w Warszawie, do których warto się wybrać oraz ciekawe wydarzenia, w których warto wziąć udział. Wydarzenia te mają różnorodną tematykę kulturalną, sportową, rozrywkową i edukacyjną, dzięki czemu nasi widzowie mogą w pełni korzystać z oferty, jaką proponują różne jednostki, firmy, organizacje i inne podmioty prowadzące działalność na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. W każdym z odcinków proponujemy naszym widzom konkurs, w którym mogą wygrać atrakcyjne nagrody, jakimi są wejściówki do opisywanych przez nas miejsc lub też okresowe zniżki dla naszych widzów na usługi naszych partnerów.

 

 

Moja własna ścieżka

Jest to propozycja serii wywiadów ze studentami oraz absolwentami SGH, którzy podjęli się prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także działań społecznościowych. „Moja Własna Ścieżka” to również wywiady z osobami, które mimo wielkiej niewiadomej zawalczyły o realizację swojej wizji w biznesie.

 

 

Bloopersy

Jest to projekt, który ma na celu pokazanie, jak wygląda "od kuchni" praca w telewizji (praca dziennikarza czy operatora kamery). Chcemy w żartobliwy sposób pokazać studentom, jak wygląda proces powstawania materiału lub relacji z różnych projektów studenckich i innych wydarzeń. Pokazaliśmy to na przykładzie licznych fragmentów nagrań z takich projektów jak Bal SGH, Focus on Forex, Juwenalia czy Bieg SGH.