design and code by kosiacki.com

Współpraca

SGH TV jest organizacją studencką typu non-profit, jednak jesteśmy otwarci na współpracę, która pozwoli nam rozwijać nasze umiejętności i poszerzać swoją działalność w murach naszej uczelni i nie poza nią.

 

Zlecenia komercyjne

Członkowie SGH TV działają na zasadzie wolontariatu, dlatego chcąc zachować obecne tempo rozwoju, zapraszamy do składania propozycji współpracy w oparciu o zlecenia komercyjne na adres mailowy: biznes.sghtv@gmail.com.

Zlecenia komercyjne obejmują przede wszystkim osobne relacje niepublikowane w programie "Obserwator", których długość przekracza 01:30 min. To Wy decydujecie o ostatecznej formie materiału, który dla Was zrealizujemy.

Realizacja zleceń biznesowych nie wyklucza ubiegania się o patronat medialny! Wpływy z działalności komercyjnej będą przeznaczane na pozyskiwanie wyższej jakości sprzętu i materiały promocyjne.

 

Patronat medialny

Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie i szukasz wsparcia w promocji wśród studentów - zgłoś się do nas! Możemy objąć patronat medialny (z przygotowaniem relacji* lub bez). 

*Relacje są publikowane w programie "Obserwator", który cieszy się największą popularnością w społeczności SGH.

 

Ważne! Zgłoszenia o patronat medialny przyjmujemy na 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem podmiotu zgłaszającego.

 

Od dnia 23.04.2014r. obowiązuje nowy system wysyłania zgłoszeń o patronat medialny. Jeśli chcesz, abyśmy objęli patronatem medialnym Twój projekt, wyślij zgłoszenie na adres patronat.sghtv@gmail.com, a w zgłoszeniu zawrzyj:

  1. Nazwa organizacji / SKN'u / firmy
  2. Nazwę i opis wydarzenia
  3. Czas i miejsce wydarzenia
  4. Waszą ofertę i oczekiwania
  5. Dane kontaktowe organizatora wydarzenia.

O decyzji poinformujemy Cię drogą mailową.