design and code by kosiacki.com

Zespół

V Zarząd SGH TV:

Katarzyna Andrzejewska

Przewodnicząca.
Starająca odnaleźć się w studenckiej rzeczywistości, lekko histeryczna, choć zawsze uśmiechnięta studentka trzeciego roku SL. W SGH TV zajmuje się dziennikarstwem, montażem oraz powoli uczy się do obsługi kamery.

 

Dariusz Wojdyga

Wiceprzewodniczący ds. Projektów
Student piątego roku. Dziennikarz, czasami operator kamery. Osoba dość dobrze zorganizowana, choć ciągle narzekająca na brak czasu. Pracuje, od kiedy zaczął studia. Interesuje się mediami i rynkiem nieruchomości, lubi słuchać muzyki (śpiewać jednak nie umie...) i czytać powieści kryminalne.

 

Olga Drewniak

Członek Zarządu ds. Kontaktów biznesowych i Finansów
Studentka studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie. Łączy studia z pracą i działalnością studencką, a mimo to ma czas na czytanie książek i rozwijanie swojej pasji do pieczenia. Ma także kota - ponoć równie zwariowanego jak ona sama. W organizacji zajmuje się też operatorką oraz montażem.

 

Mateusz Tryuk

Członek Zarządu ds. Techniki (od 09.2016)
Student trzeciego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. W SGH TV zajmuje się sprawami technicznymi - szkoleniami z obsługi programów, sprzętów oraz wdrażaniem nowych członków w kwestie wiążące się z jakością materiałów. Operator i montażysta 

 

Krzysztof Stępiński

Członek Zarządu ds. Techniki (do 08.2016)
Operator i montażysta, interesuje się podróżami, filmami oraz sportami. Lubi poznawać nowych ludzi o ciekawych osobowościach. Nie siedzi długo przy książkach, woli posłuchać nawet nudnych wykładów. Ceni u innych otwartość, pewność siebie i pasję. 

 

Pamela Kozioł

Członek Zarządu ds. Zasobów ludzkich
Koordynatorka Programu "Moja Własna Ścieżka". Studentka ostatniego roku finansów i rachunkowości na SGH, pracownik w korporacji w dziale doradztwa podatkowego oraz pasjonatka dziennikarstwa i kręcenia filmów. Wolne chwile poświęca twórczej pasji, odkrywając w pozornie zwykłych ludziach niezwykłe historie.

 

 

 

Pozostali członkowie:

 

Emilia Czaplejewicz

Obecna koordynatorka programu "W rytmie miasta", w organizacji zajmuje się operatorką i montażem. Już od gimnazjum przejawiała zamiłowanie do fotografii i tworzenia filmików. Wielka fanka ciasnych i kameralnych koncertów swoich ulubionych zespołów oraz spontanicznych wypadów tanimi liniami lotniczymi do najpiękniejszych stolic Europy. W wolnych chwilach szyje i planuje swój pierwszy skok skydiving.

 

Maksymilian Bazylak

Zanim Maks zdecydował się pójść na esgieh, długo myślał o studiach dziennikarskich, co sprawiło, że wybór SGH TV był dla niego naturalny jak piersi Pameli Anderson przed operacją. Lubi fajne imprezy, testy piosenek disco polo ma w małym palcu. Swój głos hartuje głośnym śpiewem na Żylecie, wśród fanatyków Legii Warszawa. W końcu wśród swoich najlepiej

 

Wioleta Dalecka 

Studentka V roku na UKSW - kierunek? Filologia polska ze specjalizacją nauczycielską i komunikacji językowej. W SGH TV od ponad roku świetnie odnajduje się przed kamerą, ale stroni od montażu i operatorki. Pochłaniacz książek, nie tylko ze względu na obowiązek, ale i z wielkiej przyjemności. Copywriter, wolontariusz w DKMS, animator zabaw dziecięcych, członkini koła naukowego PR w social media. Nie wyobraża sobie życia bez kalendarza.

 

Renata Gąsecka

Studentka V roku, w SGH TV dziennikarz. Koordynatorka Sekcji Integracyjnej ogólnowarszawskiego ASK Soli Deo. Wielbicielka Kings of Leon, Meli Koteluk oraz Figo Fagota. Uprawia biegi długodystansowe a w przyszłości chce wyjść za mąż za kucharza, ponieważ uwielbia jeść :)

 

Zuzanna Górska

 

Dominika Gromoł

 

Olga Janiszewska

Studentka II roku w SGH, zainteresowana fotografią i filmem oraz wszystkim, co z tym związane. Marzy o momencie, w którym wreszcie będzie miała czas wywołać zdjęcia ze swoich pokaźnych zbiorów i obejrzeć wszystkie filmy ze swojej listy "must see". Lubi się bawić i śmiać, lecz nie potrafi opowiadać śmiesznych kawałów. W SGH TV odpowiedzialna za operatorkę.

 

Iwona Pazura

 

Aleksandra Kosieradzka

Studentka IV roku na SGH. Na co dzień zajmuje się byciem głodną i zasypianiem na wykładach; w wolnych chwilach ogląda koreańskie dramy, uczy się języków obcych i zabawia swoje dwa nienormalne psy. Bardzo lubi żartować ze wszystkiego i wszystkich oraz pisać, ignorując wszelkie przecinki i wielkie litery, ale zasady współżycia społecznego najczęściej jej na to nie pozwalają.

 

Maja Tuszyńska

Zawsze uśmiechnięta studentka III roku na SGH. W SGH TV zajmuje się operatorką i montażem, a czasem też dziennikarstwem. Każdą wolną chwilę dzieli pomiędzy swoje największe pasje: czytanie, naukę niemieckiego i japońskiego oraz pieczenie. Najlepszym sposobem na „odpoczynek” po ciężkim dniu jest dla niej sport, dlatego wieczory najchętniej spędza na zajęciach fitness lub siłowni. 

 

Kamila Walijewska

 

Maria Bogusz

 

Linda Oryszewska

 

Urszula Sarosiek

Studentka IV roku SGH. W wolnych chwilach uwielbia zaczytywać się w powieściach fantastycznych i kryminalnych, a także oglądać seriale. W SGH TV zajmuje się montażem.

 

Anna Orkisz

 

Bartosz Kajewski

Od 15 roku życia tworzy filmy krótkometrażowe, teledyski, kampanie społeczne czy relacje z wydarzeń. Prowadzi własny kanał na YouTube: AtroixStudio, gdzie zamieszcza część swoich prac. Łącznie jego produkcje były wyświetlone ponad 500 tysięcy razy. Stara się rozwijać swoją pasję m.in. poprzez udział w warsztatach filmowych, na przykład "Intensywny kurs montażu" w Warszawskiej Szkole Filmowej. 

 

Anna Popczyńska

Ciągle uśmiechnięta studentka IV roku Szkoły Głównej Handlowej, dziennikarka w SGH TV. Bardzo towarzyska i otwarta na ludzi. Kiedy akurat nie zasypia na wykładach, wolny czas poświęca na nauke jezyków obcych. Uwielbia tańczyć i podróżwać. To dziewczyna "adrenalina" bo uwielbia też sporty ekstremalne. 

 

Kacper Fryc

Poranna gorzka kawa, popołudniowa gorzka herbata, piątkowe gorzkie piwo... Mogłoby się wydawać, że mentalnie jest już o dekadę starszy niż w rzeczywistości, podczas gdy to natłok zajęć, w które jest zaangażowany, spędza mu sen z powiek. Wierzy, że każde doświadczenie rozwija charakter w jakiś sposób i to właśnie dlatego wstąpił do SGH TV, w którym zajmuje się montażem.

 

Rafał Nowakowski

 

Maciej Maciuła

 

Adam Kozłowski

 

Natalia Durżyńska

Studentka II roku SGH na kierunku MSG. Pasjonuje się podróżami i od kilku lat realizuje marzenie, którym jest odwiedzenie wszystkich państw świata. Wolny czas poświęca na spotkania ze znajomymi, przerabianie zdjęć w programach graficznych i oglądanie amerykańskich seriali. Bardzo łatwo się ekscytuje i często płacze ze śmiechu. W SGH TV zajmuje się operatorką i montażem.

 

Anita Ciesiółka

 

Konrad Kułakowski

Jeden z młodszych członków teamu SGH TV. Student I roku na Szkole Głównej Handlowej. Sam jeszcze nie potrafi określić jaką zamierza obrać drogę w życiu. SGH TV jest jego hobby, swego rodzaju oderwaniem od rzeczywistości i codziennych obowiązków. W organizacji jest człowiekiem orkiestrą - zajmuje się dziennikarką, operatorką i montażem.

 

Julia Glinka

Studentka I roku, w SGH TV zajmuje sie operatorką, chociaż chciałaby nauczyć się także montażu. Już od gimnazjum miała styczność z telewizją i filmem. Próbowała swoich sił m.in w scenopisarstwie, charakteryzacji czy też scenografii. Ostatnie dwie funkcje pełniła w filmie pełnometrażowym kręconym na Litwie, we Francji i w Chile! Oprócz tego uwielbia tańczyć, rysować i słuchać Aerosmith.

 

Justyna Pyszczak

 

 

 

 

 

Alumni SGH TV:

 

Olga Barańska

Pomysłodawczyni projektu SGH TV, który prowadziła i rozwijała przez pierwsze trzy lata wraz z zespołem. Zainteresowana wszystkim co związane z telewizją i mediami. Absolwentka SGH na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. W wolnym czasie lubi uczyć się języków obcych (angielski, hiszpański, japoński).

 

Aleksandra Piątek

 

Weronika Wieczorek

Absolwentka SGH na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. W SGH TV pełni rolę operatora. Kawałek dobrej muzyki, odrobina sportu, szczypta czarnego humoru, garstka jedzenia - to wszystko czego nie może jej zabraknąć.

 

Szymon Paterek

Absolwent SGH na kierunku Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Od zawsze zainteresowany telewizją, mediami oraz dziennikarstwem. Z SGH TV związany od samego początku. W wolnych chwilach pływa, jeździ na rowerze oraz biega. Kiedy tylko ma okazję, robi mnóstwo zdjęć. Jako dziennikarz zajmuje się realizacją wywiadów i relacji.

 

Paulina Gotowicka

Absolwentka Metod ilościowych w ekonomii i systemów informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Współzałożycielka SGH TV, za czasów swojej działalności odpowiedzialna za stronę marketingową organizacji. W wolnych chwilach zaczytuje się w powieściach, eksperymentuje w kuchni oraz ogląda koty w internecie.

 

Marta Miłosiewicz

 

Adrianna Modzelewska

 

Daniel Strójwąs

 

Karolina Sulej

Studentka finansów i rachunkowości na V roku w SGH oraz pracownica domu mediowego MEC. W latach 2013-2015 realizowała się jako dziennikarka oraz Członek Zarządu ds. Projektów w SGH TV. Prywatnie: kocha koty, uwielbia poznawać nowych ludzi, oczarowana najnowszą płytą Agnieszki Chylińskiej „Forever Child” .

 

Szymon Wiśniewski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Z SGH TV związany był od samego początku. Za czasów swojej działalności zajmował się montażem i kontaktami biznesowymi. Pasjonuje się dobrym kinem i teatrem. Uprawia biegi długodystansowe i chodzi na siłownię.

 

Maciej Lewczuk

 

 

Poprzednie zarządy SGH TV:

IV Zarząd

Dariusz Wojdyga (Przewodniczący)

Krzysztof Stępiński (Wiceprzewodniczący ds. Techniki i Promocji)

Renata Gąsecka (Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich)

Weronika Wieczorek (Członek Zarządu ds. Kontaktów Biznesowych)

 

III Zarząd

Aleksandra Piątek (Przewodnicząca)

Szymon Wiśniewski (Wiceprzewodniczący ds. Kontaktów Biznesowych)

Karolina Sulej/Olga Barańska (Członkinie Zarządu ds. Projektów)

Daniel Strójwąs (Członek Zarządu ds. Promocji)

Marta Miłosiewicz (Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich)

 

II Zarząd

Olga Barańska (Przewodnicząca)

Paulina Gotowicka (Koordynator działu marketingu)

Aleksandra Piątek (Koordynator grupy technicznej)

Karolina Sulej (Koordynator grupy dziennikarskiej)

 

I Zarząd

Olga Barańska (Przewodnicząca)

Paulina Gotowicka (Koordynator działu marketingu)

Marta Miłosiewicz (Koordynator grupy technicznej)

Marta Ogrzewalska (Koordynator grupy dziennikarskiej)